çeşmealtinda deni̇ze 50 metre çok özel dubleks vi̇lla süper peyzaj - Narlıdere Emlak | Narlıdere Emlak Ofisleri » NarlidereEmlak.com

İLANLAR / çeşmealtinda deni̇ze 50 metre çok özel dubleks vi̇lla süper peyzaj

 • Emlak Tipi
  satılık villa
  460
  Oda Sayısı
  3+1
  Banyo Sayısı
  1
  Bina Yaşı
  11&15
  Kat Sayısı
  dubleks
  Bulunduğu Kat
  dubleks
  Aidat
  yok
  Kullanım Durumu
  mülk sahibi
  Isıtma
  klima
  Site İcerisinde
  hayır
  satılık villa
  2.000.000
  Ad Soyad
  E-mail
  Telefon
  Mesaj
DETAYLI BİLGİ

Çeşme altı Denizli mahallesinde sahile 50 metre mesafede 450 m2'lik  arsa içerisinde özel tasarımlı çelik taşıyıcı kolon ve iskelet sistemi ile inşa edilmiş güneş enerjili,klimalı, kombili( petek ve tesisat döşeli değil) bahçesinde tropikal doğal havuzu, ( profesyonel arıtma sistemi ve yüzme havuzu alt tesisat ve donanımı mevcuttur.) wc, hobi atölyesi, bahçenin tamamını örten pergulesi bulunan alt kat 45 m2 ve üst katı 45 m2( büyük bir terasa sahip) olmak üzere toplam 90 m2 lik kapalı alana sahip ve 300 m2 alana oturtulmuş dubleks villamız bütün eşyaları ile birlikte satılıktır.

  ** Söz konusu villa arsası toplam 300 m2 ve 150 m2 olmak üzere iki parselden oluşmaktadır.Hali hazırda 300 m2 lik alanda mevcut villa bulunmaktadır. Bu durum alıcılar için büyük avantaj oluşturmaktadır. İstendiğinde bahçeye izin gerektirmeden ev yapılabilir. Emsal oranı 40/80 dir. Her iki parselin kapı numaraları farklı olup ayrı ayrı şehir şebekesi ve elektrik aboneliği ve artezyen suyu mevcuttur.

*** Villamız fotoğraflardan da görüleceği üzere yeşilliklerin içerisinde tüm peyzajı ve bahçe düzenlemesi özenle yapılmış durumdadır. Ayrıca mal sahipleri tarafından villanın bahçesi ruhsatlı olarak 5 yıl süreyle butik kahvaltı salonu ve kafeterya olarak işletilmiş olup bu uygulamaya sağlık sorunları nedeniyle son verilmiştir. 

**** Gerek konumu gerek denize olan mesafesi gerekse de yukarıda belirtilen avantajları düşünüldüğünde alıcısına büyük karlılıklar getirecek olan villamız alıcısını beklemektedir. 

YORUMLAR
KAYITLI YORUM BULUNAMADI.
İLK YORUMU YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU KULLANABİLİRSİNİZ.
YORUMLAR
Ad Soyad
E-mail
Mesaj

NARLI DERE EMLAK