narliderede müstakil bir ev - Narlıdere Emlak | Narlıdere Emlak Ofisleri » NarlidereEmlak.com

Aklıma TakılanlarAynı benim yaptığım gibi, tüm gayrimenkul danışmanları çok güvenilir, hızlı çözüm bulurlar ve aradığımız herşey ondadır. Ona danışmadan gayrimenkul almayın! Yahu seni güvenilir! diğerlerini güvenilmez! kılan nedir? Müşteri bu beyana göre kime danışacağına nasıl karar verecek. Neticede aynı basma-kalıbı kullanan binlercesi var. Galiba şöyle; müşteri fotoğrafına bakacak, göz rengi nasıl, saç rengi nasıl, üçkağıtçı bir tipi var mı? gibi  gözlem ve ön sezgilerine göre karar verecek.. Bırakalım bu basma-kalıbı arkadaşlar..yeni bir şeyler bulalım.Ben buldum mesela. "Gayrimenkul Almak İsteyen Müşterilerimiz.. Evinizi Sizin Tercih Edeceğiniz veya Referans Gösterilen Bir Gayrimenkul Danışmanı Vasıtasıyla Alınız.! Belki de O Danışman Benim.!" gibi.


Benim canımı asıl sıkan konular bu değil aslında. Girişi yaparken aklıma bu klişe geldi, bahsedeyim dedim.

Uzun zamandır aklıma takılıyor, hadi diyorum birşey demiyim, ama olmuyor artık burama geldi. Yetti artık!!!

Arkadaş yazmış; gayrimenkul danışmanlarını başarıya ulaştıracak 12 madde.. Yazmış yazmış yazmış.. Öyle yazmış ki; sanki öğüt verir gibi. Hiç kimse bu konuları bilmiyor, sadece kendisi ilk defa açıklıyor .. Bir ilaç reçetesi gibi..Bunları yaparsan takır takır ev satıp 1 numaralı gayrimenkul danışmanı olacaksın. 

Yahu arkadaş, sen bunları yazıp gizli reçeteyi herkese niye veriyorsun! İnsan bu devirde, ekmek aslanın ağzında iken, hiç başkasına para kazanma sırlarını verir mi? Haa, diyelim erdemli birisin, herkes kazansın diyorsan birşey diyemem! Ama yapma be abicim, sen kazan.Niye ifşa ediyorsun bu 12 altın kuralı. Bunları milyonlarca danışmana neden açıklıyorsun? Sen uygula, sen kazan.. Bu devirde ekmek aslanın midesinde. Bir de böyle bir sektörde, bu kadar cambaz var iken, hiç böyle yapılır mı? Yapma, etme, al bu 12 altın kuralı, aman kimselere verme! Sen kazan!!
Sayın blog yazarları, emlak kuruları; sizden ricam, bırakın biz gariban emlakçıları kendi yöntemlerimizle olabildiği kadar ne yapabilirsek. Niye bize altın kuralları açıklıyorsun? Kendine saklasana.... Öyle bol keseden dağıtıyorsun altınları.. Sakla zamanı gelir zamanı değil mi??

Bakın, ille de bize bir iyilik yapmak istiyorsanız? Bize balık (pardon altın kural) vermeyin. Ne yapın biliyor musunuz? Balık tutmayı öğretin.. 
  Bak şu yandaki ilana! Sizin altın kurallarınızda  nasıl ilan hazırlanır diye yazıyor mu? Yazmıyor.Ne yazıyor.."Çok iyi bir ilan hazırlanmalıdır" ...meli...malı lafları da oldum olası sevmem...
Sözün özü boş laflara karnımız tok!! Siz ne yapılması gerektiğini değil, illa da öğüt vermesini seviyorsanız, nasıl yapılması gerektiğinden bahsedin.!! Bizi bir rahat bırakın arkadaş!!

Varsa sıkıntınız arayın görüşelim. Hoşçakalın.Koronasız kalın..
 
Eklenme Tarihi : 9/4/2020

DİĞER BLOGLAR

Tapuda devrim WEB TAPU

 • 7/5/2020

Tapuda devrim gibi bir uygulama başlatıldı. Artık tapuda başvuru yapmak, tapu belgesi çıkartmak, tapu durumunu sorgulamak için beklemek yok. Hayatımızı kolaylaştıracak bu uygulamanın adı : WEB TAPU.. Bize neler mi sağladı? Devamında....

Narlıdere Satılık Müstakil Ev

 • 16/1/2020

Narlıdere satılık müstakil ev arayanlar için harika bir bölgedir. Yatırıma müsait olan Narlıdere bölgesi satılık müstakil ev alım ve satımlarında yüksek avantajlar sağlar.

Narlıdere Emlak Ofisleri

 • 18/12/2019

Narlıdere Emlak Ofisleri denildiğinde akla ilk gelen firma kuşkusuz Recep YILDIZ yönetimindeki Narlıdere Emlak -Konut - Gayrimenkul firmasıdır. İnsanın en büyük ihtiyaçları arasında bulunmaktadır.

Evinizi Kendiniz Satabilir misiniz?

 • 4/9/2019

Bir gayrimenkulün değerinde ve normal bir sürede satışı için kesinlikle bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç vardır. Satış yapmak istediğiniz zaman mutlaka profesyonel bir gm danışmanını yetkilendirmenizde fayda vardır. Başlangıçta sahibinden ilan giriş, branda asmak, birçok emlakçıyla iletişim kurmak avantajlı gibi görünebilir. Ancak;

Neden Narlidere'yi Seçmeliyiz?

 • 4/9/2019

Narlıdere doğası, kültürel dokusu ve yerleşik insan profiliyle izmirin en seçkin ve gayrimenkul yatırımı için en çok tercih edilen ilçelerinden birisidir. Peki neden Narlıdere?

Faiz düştü konut alma zamanı mı?

 • 29/7/2019

Faiz düştü konut alma zamanı mı? Merkez Bankası perşembe günü faizleri 425 baz puan yani kaba bir hesapla 4,5 puan düşürerek yüzde 20'nin altına çekti. Faizlerin düşmesi ile konut kredisi faizleri de düşmeye başladı.

Acquiring a real estate to get a citizenship in Turkey

 • 21/7/2019

procedures for foreign people who want to acquire a real estate to get a citizenship in Turkey are listed below

emlakçılıktan nasıl kurtuluruz? bölgesel emlak ofisleri olabilir mi?

 • 18/7/2019

Her mahalleye hatta her sokağa bir emlak ofisi gerekli mi? Her bir emlak ofisinin aylık genel giderleri çoğu zaman gelirleri ile karşılanamamakta, karın tokluğuna çalışma durumu ortaya çıkmaktadır. Bu durumda ne yapmalı?

Tapuda satış işlemleri

 • 17/7/2019

Tapuda satış işlemleri için gerekli evrakların neler olduğunu biliyor muyuz?

villa satın alırken dikkat edilmesi gereken 10 madde

 • 17/7/2019

Doğa, deniz. havuz ve sessizlik sevenler için en uygun konutlar villalar özellikle müstakil olanlardır. Müstakil veya bitişik nizam olsun, şehir yaşamından sıkılmış çoğumuz önünde bahçesi olan, bir havuzu olan, denize kıyısı olan veya yakın olan bir villada oturmayı hayal eder. Tamam da, satın almada nelere dikkat etmemiz lazım bir bakalım mı?

Size Sunacağım Hizmetler ve Çalışma Sartlarim Nelerdir?

 • 17/7/2019

Merhaba, Sayın mülk sahipleri ve mülk edinmek isteyen sayın müşteri adayı, Ben NARLIDERE Bolgesi GM Danışmanı RECEP YILDIZ…Dairenizin satis yetkisini sahsima vermeniz durumunda, sonuc odakli aktif, seffaf ve prensipli calisma anlayisim ile asagida belirttigim pazarlama araclarini kullanarak en kisa surede sonuca ulaşmayı planliyorum.

gayrimenkul değer artış kazancına dikkat

 • 24/6/2019

Gelir vergisi kanunu gereği almış olduğunuz bir gayrimenkulü iktisap (tapudaki edinim tarihi) tarihinden itibaren 5 yıl içerisinde satarsanız gelir vergisi kanunun ilgili maddesi gereği vergiye tabi olursunuz.

evinizi en kolay nasıl satarsınız

 • 24/6/2019

PİYASA ŞARTLARI NE OLURSA OLSUN GERÇEK FIYAT ANALIZI YAPILMIŞ VE PROFESYONEL BIR EMLAK DANIŞMANI TARAFINDAN SATIŞA SUNULAN BIR GAYRİMENKUL PIYASADAKI TUM GM.LERDEN ÖNCE SATILIR..BU BIR VARSAYIM DEĞİL ANALITIK BIR SAPTAMADIR.

NARLIDERE EMLAK