Narlıdere Satılık Müstakil Ev - Narlıdere Emlak | Narlıdere Emlak Ofisleri » NarlidereEmlak.com

Narlıdere Satılık Müstakil Ev

Narlıdere satılık müstakil ev arayanlar için harika bir bölgedir. Yatırıma müsait olan Narlıdere bölgesi satılık müstakil ev alım ve satımlarında yüksek avantajlar sağlar. Türkiye'nin en güzide şehirlerinden biri olan İzmir hızla gelişmekte ve buna bağlı olarak nüfusu da hızlıca artmaktadır. İzmir tarihi yapısı ve kültürel zenginlikleri ile birçok kişiyi kendine çekmektedir. Bu yönüyle gerek yatırımcıların gerekte bu şehri sevenlerin ilgi odağı olmaktadır. İzmir merkezine yakın bir konumda olan ve İzmir'in gelişmişliğine hızlıca ayak uyduran bir ilçe olan Narlıdere'de en az İzmir kadar dikkat çekmektedir. Narlıdere'nin hızlı bir şekilde gelişmesi ve nüfusunun artması ile Narlıdere bölgesinde Narlıdere Emlak olarak emlak sektörü de büyük bir atılım göstermiştir. Narlıdere'de doğru yatırımı yapıp kazanmak için Narlıdere emlak sektörünü iyi bilen, emlak sektöründe öncü olan birine danışmanız gerekir.

Narlıdere Satılık Müstakil Ev

2020 Narlıdere Satılık Müstakil Ev Fiyatları Kazandırıyor
 
Narlıdere emlak sektörü denildiğinde akla gelen ilk kişi olan Recep Yıldız. Uzun yılardır Narlıdere'de gayrimenkul yatırımı ile ilgilenen ve bu sektörü yakından takip eden biri olarak size en doğru ve kazançlı yatırımları yaptırmaktadır. Narlıdere satılık müstakil ev ilanları için sitemizdeki ilanları inceleyebilir ve Uzman gayrimenkul danışmanı olarak benden yardım alabilirsiniz.
 
Narlıdere Ev Fiyatları
 
Narlıdere emlak piyasası gün geçtikçe daha da değerlenmekte ve yatırımcısına kazanç sağlamaktadır. Narlıdere'nin artan nüfusu ev fiyatlarını yükseltmektedir. Nüfusun artmasının yanında, ilçenin İzmir merkezine yakın konumda olması da evlere olan talebi artırmaktadır. Satın alınan evlerin kiraya verilmesi çok hızlı olmaktadır. Narlıdere'nin Balçova ile komşu olması ve denize yakın olması da evlerin satışını ve kiralanmasını hızlandırmaktadır. Bu yüzden burada yapılan yatırımların zarar ettirme gibi bir şeyi söz konusu bile olmaz.

Narlıdere Satılık Müstakil Ev Fiyatları
 
Önemli olan burada doğru yatırımı bulmak ve fırsatı kaçırmadan almaktır. Narlıdere satılık ev fiyatları artış gösterdiği için yatırımcılar ve burada yaşamak isteyenler doğru yerde, güzel ve uygun fiyatlı bir ev almak istemektedirler. Narlıdere'de uygun yatırımı bulmak için Narlıdere emlak sektörünü çok iyi bilen birinden yardım almanız gerekmektedir. Uzun yıllardır Narlıdere semtini çok yakından tanıyan ve buradaki gayrimenkullerin fiyat değişimlerini takip eden birisi olarak sizlere en doğru yatırımı yaptırıyorum. Narlıdere satılık müstakil ev fiyatlarını analiz edip, evin değerlendirmesini yaparak sizin kazançlı bir ev sahibi olmanızı sağlıyorum.
 
Narlıdere'de Yatırım Yapmak Neden Önemli
 
Narlıdere Satılık Müstakil EvNarlıdere hızlı gelişen ve nüfusu hızlı artan bir yer olduğu için gayrimenkul fiyatların günden güne hızla yükseldiği bir yerdir. Burada alınan bir evin kiralanma problemi olmamakta ve satış işlemi de hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Narlıdere'de yapılan yatırımın geri dönüşü kısa olduğundan, yatırımcılar buraya ilgi göstermektedir. Narlıdere satılık ev fiyatları diğer yerlere göre daha uygundur.

Sizler için Narlıdere'de en uygun olan evleri araştırıyor ve doğru yatırımı yapmanız için çalışıyorum. Banka kredi faizlerinin düştüğü bu dönemde sizlere en uygun faiz oranlarından kredi kullanarak ev sahibi olmanızı sağlıyorum. Faizlerin düşüş gösterdiği bu dönemler gayrimenkul almak için büyük bir fırsattır. Bu fırsatı kaçırmayıp İzmir'in gelişen yüzü Narlıdere'de yatırım yapmak için geç kalmamalısınız.
 
Narlıdere semtini yakından tanımayan kişiler burada aradıkları evi bulurken zorlanabilirler. Çünkü birçok satılık ve kiralık ev vardır. Hangi evin tadilata sokulup sokulmayacağı, ev alırken ne kadar maliyet çıkacağı gibi sorularla uğraşmak zordur. Bunun yanında bütün evleri gezmek ve araştırıp incelemek zahmetli ve zor bir iştir. Bu yapmanız gerekenleri sizler için yapıp kısa bir sürede hayalinizdeki evi bulmanızı sağlıyorum. Narlıdere satılık ev almak için istediğiniz ev hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Size uygun olan evleri en kısa sürede araştırıp bularak sizin istediğiniz evin sahibi olmanızı sağlıyorum. Narlıdere satılık müstakil ev veya kiralık daireler için benimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.
 
Narlıdere'de Kentsel Dönüşüm ve Projeler
 
Kentsel dönüşüm projeleri çoğu yerde olduğu gibi güzel ilçemizde de yapılmaktadır. Narlıdere'de yapılan kentsel dönüşüm projeleri herkes tarafından beğenilmekte ve çok fazla talep görmektedir. Narlıdere satılık müstakil ev arayanlar için uygun bir konumdur.Yapılan bu projelerden ev alanlar çok kısa sürede yatırımlarını iki üç katına çıkarabilmektedir. Projelerde önemli olan uygun zamanda doğru daireyi bularak almaktır. Bunun için bu projeleri yakından takip eden ve analizini yapan biri olarak sizlere her zaman doğru yatırımı yaptırıyorum. Projeler hakkında öğrenmek istedikleriniz ve merak ettikleriniz için benimle iletişim kurup bilgi alabilirsiniz.

Narlıdere Satılık Müstakil Evler
 
Narlıdere'de Bulunan Önemli Yerler
 
Narlıdere İzmir'in hızla gelişen ilçelerindendir. Narlıdere'nin hızlı gelişimini kent merkezine olan yakınlığı, önemli ve tarihi yerleri etkilemektedir. Narlıdere denilince akla ilk gelen Kültür evi olmaktadır. Restore edilerek müzeye dönüştürülen ev ilçeye gelenlerin uğrak noktasıdır. Kültür evinde ilçeye ait eski gelenek ve göreneklere uygun olan heykeller ve kültürel eşyalar bulunmaktadır.
 
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi de Narlıdere'de bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri de Narlıdere 'ye ilgi göstermektedir. Öğrenciler için uygun Narlıdere satılık müstakil ev fiyatlar çok uygundur. Narlıdere şehitliği burada bulunan en önemli tarihi yerlerden biridir. Kurtuluş Savaşında şehit olan askerlerin anısına yapılan şehitlik Atatürk Kültür Merkezinin karşısındadır. 19 tane şehitliğin yer aldığı bu tarihi yer Narlıdere'ye gelenlerin ilk görmek istedikleri yerlerden biridir.


 
Eklenme Tarihi : 16/1/2020

DİĞER BLOGLAR

Tapuda devrim WEB TAPU

 • 7/5/2020

Tapuda devrim gibi bir uygulama başlatıldı. Artık tapuda başvuru yapmak, tapu belgesi çıkartmak, tapu durumunu sorgulamak için beklemek yok. Hayatımızı kolaylaştıracak bu uygulamanın adı : WEB TAPU.. Bize neler mi sağladı? Devamında....

Aklıma Takılanlar

 • 9/4/2020

Sosyal medya, internet siteleri ve bloglarda; gayrimenkul danışmanlarının nasıl başarıya ulaşabilecekleri, yapmaları ve yapmamaları gerekenler, ünlü Amerikan pazarama uzmanlarının başarı hikayelerini, hep aynı basma kalıp önerileri hepimiz okumuş, çoğumuz bu paylaşımlara beğen atmış, hatta paylaşım yapmışızdır.

Narlıdere Emlak Ofisleri

 • 18/12/2019

Narlıdere Emlak Ofisleri denildiğinde akla ilk gelen firma kuşkusuz Recep YILDIZ yönetimindeki Narlıdere Emlak -Konut - Gayrimenkul firmasıdır. İnsanın en büyük ihtiyaçları arasında bulunmaktadır.

Evinizi Kendiniz Satabilir misiniz?

 • 4/9/2019

Bir gayrimenkulün değerinde ve normal bir sürede satışı için kesinlikle bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç vardır. Satış yapmak istediğiniz zaman mutlaka profesyonel bir gm danışmanını yetkilendirmenizde fayda vardır. Başlangıçta sahibinden ilan giriş, branda asmak, birçok emlakçıyla iletişim kurmak avantajlı gibi görünebilir. Ancak;

Neden Narlidere'yi Seçmeliyiz?

 • 4/9/2019

Narlıdere doğası, kültürel dokusu ve yerleşik insan profiliyle izmirin en seçkin ve gayrimenkul yatırımı için en çok tercih edilen ilçelerinden birisidir. Peki neden Narlıdere?

Faiz düştü konut alma zamanı mı?

 • 29/7/2019

Faiz düştü konut alma zamanı mı? Merkez Bankası perşembe günü faizleri 425 baz puan yani kaba bir hesapla 4,5 puan düşürerek yüzde 20'nin altına çekti. Faizlerin düşmesi ile konut kredisi faizleri de düşmeye başladı.

Acquiring a real estate to get a citizenship in Turkey

 • 21/7/2019

procedures for foreign people who want to acquire a real estate to get a citizenship in Turkey are listed below

emlakçılıktan nasıl kurtuluruz? bölgesel emlak ofisleri olabilir mi?

 • 18/7/2019

Her mahalleye hatta her sokağa bir emlak ofisi gerekli mi? Her bir emlak ofisinin aylık genel giderleri çoğu zaman gelirleri ile karşılanamamakta, karın tokluğuna çalışma durumu ortaya çıkmaktadır. Bu durumda ne yapmalı?

Tapuda satış işlemleri

 • 17/7/2019

Tapuda satış işlemleri için gerekli evrakların neler olduğunu biliyor muyuz?

villa satın alırken dikkat edilmesi gereken 10 madde

 • 17/7/2019

Doğa, deniz. havuz ve sessizlik sevenler için en uygun konutlar villalar özellikle müstakil olanlardır. Müstakil veya bitişik nizam olsun, şehir yaşamından sıkılmış çoğumuz önünde bahçesi olan, bir havuzu olan, denize kıyısı olan veya yakın olan bir villada oturmayı hayal eder. Tamam da, satın almada nelere dikkat etmemiz lazım bir bakalım mı?

Size Sunacağım Hizmetler ve Çalışma Sartlarim Nelerdir?

 • 17/7/2019

Merhaba, Sayın mülk sahipleri ve mülk edinmek isteyen sayın müşteri adayı, Ben NARLIDERE Bolgesi GM Danışmanı RECEP YILDIZ…Dairenizin satis yetkisini sahsima vermeniz durumunda, sonuc odakli aktif, seffaf ve prensipli calisma anlayisim ile asagida belirttigim pazarlama araclarini kullanarak en kisa surede sonuca ulaşmayı planliyorum.

gayrimenkul değer artış kazancına dikkat

 • 24/6/2019

Gelir vergisi kanunu gereği almış olduğunuz bir gayrimenkulü iktisap (tapudaki edinim tarihi) tarihinden itibaren 5 yıl içerisinde satarsanız gelir vergisi kanunun ilgili maddesi gereği vergiye tabi olursunuz.

evinizi en kolay nasıl satarsınız

 • 24/6/2019

PİYASA ŞARTLARI NE OLURSA OLSUN GERÇEK FIYAT ANALIZI YAPILMIŞ VE PROFESYONEL BIR EMLAK DANIŞMANI TARAFINDAN SATIŞA SUNULAN BIR GAYRİMENKUL PIYASADAKI TUM GM.LERDEN ÖNCE SATILIR..BU BIR VARSAYIM DEĞİL ANALITIK BIR SAPTAMADIR.

NARLIDERE EMLAK