Narlıdere Emlak Ofisleri - Narlıdere Emlak | Narlıdere Emlak Ofisleri » NarlidereEmlak.com

Narlıdere Emlak Ofisleri

Narlıdere Emlak Ofisleri denildiğinde akla ilk gelen firma kuşkusuz Recep YILDIZ yönetimindeki Narlıdere Emlak -Konut - Gayrimenkul firmasıdır. İnsanın en büyük ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Barınma ihtiyacı insanın en temel ihtiyaçlarından birisidir. Konut bir ihtiyaç olmasının yanı sıra aynı zamanda bir yatırım aracıdır. Birçok yatırımcının portföyünde muhakkak konut bulunmaktadır. Yerinde ve zamanında alınan bir emlak hiçbir yatırımın getiremeyeceği kadar büyük bir kar getirebilir. Genel itibari ile her nereden alınır ise alınsın konut yatırımcısına zarar ettirmesi mümkün değildir. Bugün 500 bin TL civarında olan bir ev bundan 10 sine önce 250 bin TL civarında bulunmaktaydı. Bu normal bir artış durumuna bir örnektir. Bugün 250 Bin TL ile alınan bir konut 10 sene içerisinde bu fiyatları mutlaka bulacaktır.

Narlıdere Emlak Ofisleri

Emlak da Büyük Kazanç Fırsatları
 
Narlıdere Emlak Ofislerinde Kazanç FırsatlarıNormal artışın dışında büyük kazançlar sağlanan konut yatırımları da yapılabilmektedir. Gene 10 sene önce 50 bin TL civarında alınan bazı konutlar bugün 500 bin TL veya 1 Milyon TL gibi fiyatlara satılabilmektedir. Burada önemli olan şans ve yatırım uzmanıdır. Şansın yaver gitmesi ile bu şekilde bir yatırım yapılabilir. Şans dışında önemli olan faktör yatırım danışmanı konusudur.
 
İzmir’in güzide ilçelerinden Narlıdere de bulunan Narlıdere emlak ofisleri bünyesinde çalışmakta olan emlak uzmanı Recep YILDIZ bu konu da öngörülerinin birçoğu ile birçok kişiye oldukça yüksek kazançlar sağlayan yatırımlar tavsiye etmiştir. Bu konuda İzmir genelinde en iyi emlak uzmanı olarak bilinmektedir. Narlıdere emlak ofisleri ziyaret edilerek kendisi ile çay eşliğinde bu civarda ilerde değerinin yükselmesine muhakkak gözle bakılan Narlıdere emlak bünyesinde satılmakta olan ev veya iş yerlerine bakılabilir.
 
Narlıdere Yatırım Bölgesi
 
İzmir içerisinde ki ilçeler arasında parlayan yıldız olarak tabir edilen Narlıdere ilçesi yatırım konusunda birçok fırsat sunmaktadır. Bu açıdan gerek konut olsun gerek iş yeri olsun ve gerek arsa olsun birçok yatırımın yapılmasına uygun bir ilçedir. Bu ilçe içerisinde belli bölgelerde kentsel dönüşüm devam etmektedir. Bu yatırımcılar ve satıcılar için büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Narlıdere emlak ofisleri satışa sunmuş olduğu birçok fırsat içeren ev, iş yeri ve arsalar ile siz müşterileri ofise beklemektedir.
 
Narlıdere EmlakOfisleriZaman zaman bazı bölgeler yatırım konusunda fırsat içeren zamanlardan geçmektedir. Buna bir örnek İstanbul Keresteciler sitesi bölgesidir. Zamanında bir kamyon kereste fiyatına denk gelen fiyatlar ile bu bölgede arsa satışları yapıldığı bilinmektedir. Şuan bu arsalara değer biçilememektedir. Bu bölgelerdeki ev ve iş yeri kiraları belki de Türkiye içerisinde ti en pahalı kiralar arasına girmiş bulunmaktadır.
 
Narlıdere emlak buna benzer fırsatların bitmediğini birçok müşterisine ispatlamış durumdadır. Geçmiş zaman içerisinde çok uygun fiyatlar ile satışı yapılmış olan ev, iş yeri veya arsalar bugün değer biçilemeyecek kadar değerlenmiştir. İzmir içerisinde bu şekilde fırsatlar hala bulunmakta ve ön görü sahibi alıcıları beklemektedir.
 
Emlak Uzmanı Recep Yıldız
 
Narlıdere Emlak Ofisleri Gayrimenkul Uzmanı Recep YILDIZBu ön görü herkesin kestirebileceği bir durum değildir. Genel itibariyle bu iş ile yakından ilgilenen ve biraz da bu konulara herkesten daha fazla duyarlı olunması halinde gerçekleşebilir. Bu şekilde bir insan olmak her kişi için mümkün değildir. Narlıdere emlak bünyesinde emlak uzmanı olarak yıllardır hizmet vermekte olan Recep YILDIZ bu konuda Türkiye çapında yeteneğine az rastlanır bir kişidir. Herkesin değerlenmesini beklediği bölgeler ile ilgilenmeden farklı bölgelerdeki fırsatları an ve an kovalayarak oldukça cazip imkanları müşterileri ile paylaşmaktadır.
 
Tavsiye edilen konut, iş yeri veya arsanın beğenilerek alınması konusunda bu emlak firması bir miktar komisyon talep etmektedir. Emlak şirketleri müşterilerinden almış oldukları komisyon çerçevesinde çalışmaktadır. Bu komisyon oranı tüm emlak firmalarının uygulamış olduğu orandır. Bu konu işlemlerin bitirilmesi ile birlikte tekrar müşteri lehine ele alınabilir.
 
Emlak firmaları satıcıdan ve alıcıdan olmak üzere komisyon almaktadır. İki taraftan da eşit oranda komisyon talep edilmektedir. Bu durum özel durumlar için değişiklik gösterebilir. Alıcılar veya satıcılar emlak uzmanları ile bu özel durumlarını paylaşarak bir çözüm yolu üretebilirler.


Narlıdere Emlak Ofisleri Recep YILDIZ


Tüm İşlemler Emlak Ofisi Tarafından
 
Konut, iş yeri veya arsa alınması durumunda birçok evrak işinin tamamlanması gerekmektedir. Bu işlemlerin günlük hayatta daha önce bu işlemleri yapmamış birisi için oldukça zor ve zahmetlidir. Bu işlemler bazen günlerce sürmektedir. Bu işlemlerin emlak ofisimiz tarafından yapılması durumunda çok kısa bir süre içerisinde ve kolayca tamamlanabilmektedir. Emlak ofisimiz aracılığı ile alınan konut, iş yeri veya arsaların tüm evrak işlemleri uzmanlarımız tarafından bizzat ilgilenerek yapılmaktadır. Bu sayede günlerce sürecek olan tapu ve benzeri evrak işleri saatler içerisinde hal edilmektedir. Narlıdere Emlak Ofislerinin en iyisi olan Narlıdere Emlak ile tüm işlelerinizi tamamlayıp süreçlerinizi itina ile takip ediyoruz.

Narlıdere Emlak Ofisleri Narlıdere
 
Evrak işlemlerinin sürekli ofisimiz tarafından yapılması sonucu bu konuda oldukça deneyim kazanılmıştır. Bu deneyim müşterilerimize pratiklik olarak geri dönmektedir. Müşterilerimiz ofisimizde rahat bir şekilde kahvelerini yudumlarken bizler tüm işlemleri hal etmiş bulunuyoruz. Gerek bu konu da olsun gerek diğer tüm konularda olsun müşterilerimizin memnun olması için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece satış esnasında değil satış sonrasında da oluşacak bir dostluk kurmaya gayret ediyoruz.


 
Eklenme Tarihi : 18/12/2019

DİĞER BLOGLAR

Tapuda devrim WEB TAPU

 • 7/5/2020

Tapuda devrim gibi bir uygulama başlatıldı. Artık tapuda başvuru yapmak, tapu belgesi çıkartmak, tapu durumunu sorgulamak için beklemek yok. Hayatımızı kolaylaştıracak bu uygulamanın adı : WEB TAPU.. Bize neler mi sağladı? Devamında....

Aklıma Takılanlar

 • 9/4/2020

Sosyal medya, internet siteleri ve bloglarda; gayrimenkul danışmanlarının nasıl başarıya ulaşabilecekleri, yapmaları ve yapmamaları gerekenler, ünlü Amerikan pazarama uzmanlarının başarı hikayelerini, hep aynı basma kalıp önerileri hepimiz okumuş, çoğumuz bu paylaşımlara beğen atmış, hatta paylaşım yapmışızdır.

Narlıdere Satılık Müstakil Ev

 • 16/1/2020

Narlıdere satılık müstakil ev arayanlar için harika bir bölgedir. Yatırıma müsait olan Narlıdere bölgesi satılık müstakil ev alım ve satımlarında yüksek avantajlar sağlar.

Evinizi Kendiniz Satabilir misiniz?

 • 4/9/2019

Bir gayrimenkulün değerinde ve normal bir sürede satışı için kesinlikle bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç vardır. Satış yapmak istediğiniz zaman mutlaka profesyonel bir gm danışmanını yetkilendirmenizde fayda vardır. Başlangıçta sahibinden ilan giriş, branda asmak, birçok emlakçıyla iletişim kurmak avantajlı gibi görünebilir. Ancak;

Neden Narlidere'yi Seçmeliyiz?

 • 4/9/2019

Narlıdere doğası, kültürel dokusu ve yerleşik insan profiliyle izmirin en seçkin ve gayrimenkul yatırımı için en çok tercih edilen ilçelerinden birisidir. Peki neden Narlıdere?

Faiz düştü konut alma zamanı mı?

 • 29/7/2019

Faiz düştü konut alma zamanı mı? Merkez Bankası perşembe günü faizleri 425 baz puan yani kaba bir hesapla 4,5 puan düşürerek yüzde 20'nin altına çekti. Faizlerin düşmesi ile konut kredisi faizleri de düşmeye başladı.

Acquiring a real estate to get a citizenship in Turkey

 • 21/7/2019

procedures for foreign people who want to acquire a real estate to get a citizenship in Turkey are listed below

emlakçılıktan nasıl kurtuluruz? bölgesel emlak ofisleri olabilir mi?

 • 18/7/2019

Her mahalleye hatta her sokağa bir emlak ofisi gerekli mi? Her bir emlak ofisinin aylık genel giderleri çoğu zaman gelirleri ile karşılanamamakta, karın tokluğuna çalışma durumu ortaya çıkmaktadır. Bu durumda ne yapmalı?

Tapuda satış işlemleri

 • 17/7/2019

Tapuda satış işlemleri için gerekli evrakların neler olduğunu biliyor muyuz?

villa satın alırken dikkat edilmesi gereken 10 madde

 • 17/7/2019

Doğa, deniz. havuz ve sessizlik sevenler için en uygun konutlar villalar özellikle müstakil olanlardır. Müstakil veya bitişik nizam olsun, şehir yaşamından sıkılmış çoğumuz önünde bahçesi olan, bir havuzu olan, denize kıyısı olan veya yakın olan bir villada oturmayı hayal eder. Tamam da, satın almada nelere dikkat etmemiz lazım bir bakalım mı?

Size Sunacağım Hizmetler ve Çalışma Sartlarim Nelerdir?

 • 17/7/2019

Merhaba, Sayın mülk sahipleri ve mülk edinmek isteyen sayın müşteri adayı, Ben NARLIDERE Bolgesi GM Danışmanı RECEP YILDIZ…Dairenizin satis yetkisini sahsima vermeniz durumunda, sonuc odakli aktif, seffaf ve prensipli calisma anlayisim ile asagida belirttigim pazarlama araclarini kullanarak en kisa surede sonuca ulaşmayı planliyorum.

gayrimenkul değer artış kazancına dikkat

 • 24/6/2019

Gelir vergisi kanunu gereği almış olduğunuz bir gayrimenkulü iktisap (tapudaki edinim tarihi) tarihinden itibaren 5 yıl içerisinde satarsanız gelir vergisi kanunun ilgili maddesi gereği vergiye tabi olursunuz.

evinizi en kolay nasıl satarsınız

 • 24/6/2019

PİYASA ŞARTLARI NE OLURSA OLSUN GERÇEK FIYAT ANALIZI YAPILMIŞ VE PROFESYONEL BIR EMLAK DANIŞMANI TARAFINDAN SATIŞA SUNULAN BIR GAYRİMENKUL PIYASADAKI TUM GM.LERDEN ÖNCE SATILIR..BU BIR VARSAYIM DEĞİL ANALITIK BIR SAPTAMADIR.

NARLIDERE EMLAK